خدمات حقوقی

خدمات حقوقی

تدوین و ویرایش قراردادهای حقوقی شرکت ها از طریق این درخواست قابل انجام می‌باشد. کلیه شرکت‌های دارای تاییدیه نانومقیاس و دانش بنیان و خلاق  می توانند از مشاوره های رایگان نیز برای تدوین و یا ویرایش قراردادهای حقوقی بهره مند شوند.

  • مشاوره حقوق کسب و کار

مشاوره حقوقی در زمینه حقوق قراردادها، ویرایش و نگارش قراردادهای تجاری، قوانین تجارت، ثبت تغییرات اساسنامه و هیات مدیره شرکت، قوانین اسناد تجاری، حقوق مالکیت فکری و … ارائه می گردد.

  • مشاوره حقوقی قرارداد‌های بین‌الملل

مشاوره حقوقی قرارداد‌های بین‌الملل در زمینه کلیه قراردادها و تفاهم نامه های بین المللی، بررسی جنبه های حقوقی توافقات بین المللی، ابعاد حقوقی اعطای نمایندگی بین المللی فروش و عاملیت مجاز و … ارائه می گردد.

  • مشاوره تخصصی قانون کار

مشاوره قانون کار شامل مشاوره پیرامون کلیه قوانین کار روابط کار، مدیریت کارخانه، امور اداری، پرسنلس و … تهیه و تنظیم لایحه دفاعیه جهت ارایه به سازمان مربوطه، بررسی قراردادها از نظر قوانین کار و ارائه خدمات مشاوره ای قبل و بعد و … می باشد.

  • تدوین و ویرایش قرارداد داخلی
  • مصالحه و ارجاع به داوری
  • مشاوره حقوق تبادل فناوری (خلاق صادراتی)

مشاوره حقوقی تبادل فناوری در زمینه های قوانین مرتبط با انتقال فناوری، مشاوره پیرامون قراردادهای انتقال فناوری، تدوین، تهیه و ویرایش پیشنویس قراردادهای مرتبط با موضوع انتقال فناوری، مشاوره پیرامون دعاوی حقوقی ایجاد شده پیرامون مباحث انتقال فناوری، موارد مربوط به فرآیند مذاکره شامل برنامه‌ریزی پیش از مذاکره، سازماندهی تیم مذاکره، آماده سازی برای مذاکرات، تکنیک‌های مذاکره و … ارائه می گردد.

  • تدوین و ویرایش قرارداد بین المللی (خلاق صادراتی)

تدوین و ویرایش قرارداد بین المللی در زمینه ویرایش و تدوین کلیه قراردادها و تفاهم نامه های بین المللی، قراردادهای مرتبط با موضوع انتقال فناوری، فروش محصول، اعطای نمایندگی، قرارداد NDA و MOU و … ارائه می گردد.

فرآیند درخواست شرکتهای متقاضی:

1- ورود به سامانه bizservices.ir

2- ورود متقاضی با شناسه کاربری و رمز عبور (شناسه کاربری و رمز عبور به مدیرعامل شرکت پیامک ارسال شده است)

3- درخواست دریافت خدمات حمایتی از منوی بالای صفحه در دو بخش زیر:
– مرکز شرکت های دانش بنیان (ویژه کلیه شرکت های خلاق)
– مرکز تعاملات بین المللی (ویژه شرکتهای خلاق صادراتی، پس از گذراندن ارزیابی آمادگی صادرات)

نظر بگذارید