منتوران (شرکت رابط طراح و صنعت ویرا)

منتوران اولین و تخصصی ترین مرکز منتورینگ دیزاین در کشور می باشد که فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده و خدمات متنوعی در زمینه منتورینگ دیزاین در اختیار مراجعان خود قرار می دهد.

هم اکنون دفتر اصلی منتوران با عنوان شرکت رابط طراح و صنعت ویرا در خانه خلاق اصفهان واقع است و کلیه خدمات منتورینگ دیزاین را در این مرکز توسط منتورهای حرفه ای و مجرب ارائه میدهد.

در ادامه به مقایسه منتور، مشاور، رایزن و کوچ می پردازیم و پس از آن به معرفی اعضای اصلی شرکت رابط طراح و صنعت ویرا و رزومه این افراد خواهیم پرداخت.

منتور چه نقشی دارد؟

منتورینگ(mentoring): منتور،یک فرد عاقل و مورد اعتماد است که مثل مربی نگاهی رو به آینده و راه حل محور دارد؛ اما به این تفاوت که به فرد مقابل می گوید که چه کاری باید انجام دهد تا به تعالی برسد در واقع تجارب و دانش خود را با فرد مقابل به اشتراک می گذارد تا الگویی برای او باشد

مشاور چه نقشی دارد؟

مشاوره(consulting): یک مشاور به عنوان فردی متخصص شناخته می شود که برخلاف مربی و منتور، بر روی ریشه مشکل و گذشته فرد متمرکز است و هر چیزی را که برای پیشرفت و بهبود لازم است ،به فرد میگوید یک مشاور معمولا پیشنهاد ها و راهکار های تخصصی ارائه می دهد.

رایزن چه نقشی دارد؟

رایزنی(counselling): یک رایزن یا راهنما به دنبال ریشه مشکلات در گذشته است؛ با این تفاوت که مثل یک درمانگر با پرسیدن سوال به فرد کمک می کند تا خودش به پاسخ برسد کسب و کار ها نیز در زمان بحران یا مشکلات سازمانی می توانند برای افراد خود از یک رایزن کمک گیرند.

مربی چه نقشی دارد؟

مربی گری(coaching):مربی نگاهی آینده نگر وراه حل محور دارد و هدفشان به حداکثر رساندن پتانسیل های شحصی و حرفه ای فرد است در نتیجه با پرسیدن سوال کمک میکند تا خود فرد به جواب سوالش برسد لازم نیست در زمینه حرفه ای که مشورت می دهد، دانش تخصصی داشته باشد.

اعضای اصلی شرکت رابط طراح و صنعت ویرا

محمد امین یوسف زاده

سمت: مدیر عامل

امین تقدیر

سمت: رئیس هیئت مدیره

IMG_20210906_130215
photo_2020-11-09_23-12-13

امیرعلی سید مجیدی

سمت: دبیر هیئت مدیره