خرداد, 1400 بدون نظر خدمات, خدمات تسهیل فضای کسب و کار

استقرار در اماکن با کاربری مسکونی

 

تسهیلات استقرار دفاتر شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در اماکن مسکونی سطح شهر تهران

به موجب تفاهم نامه همکاری بین شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری که در راستای اجرایی شدن سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی به امضاء رسیده است، شرکتهای دانش‌بنیان و خلاق فعال در شهر تهران، می‌توانند در صورت کسب شرایط لازم، دفاتر خود را در اماکن مسکونی مجاز در سطح شهر تهران مستقر نمایند.

بر این اساس، استقرار آن دسته از شرکت‌­های دانش‌بنیان و خلاق که از طریق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی می‌شوند، در اماکن مسکونی واقع در پهنه‌های کار و فعالیت (پهنه(S و پهنه مختلط) پهنه (M که دارای شاکی خصوصی و یا آراء کمیسیون‌­های ماده صد نباشند (مشابه دفاتر مهندسی) بلامانع است‌.

ضوابط عمومی:

1- شرکت‌های متقاضی باید توجه داشته باشند که کاربری ساختمان تغییر نخواهد کرد و صرفاً به شرکت اجازه ادامه فعالیت در اماکن مسکونی داده خواهد شد.

2- تنها آن دسته از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق برای استفاده از این تسهیلات به شهرداری معرفی می‌شوند که قبل از درخواست اخطاریه رسمی از شهرداری دریافت کرده باشند.

3- داشتن پایان کار ساختمان برای استفاده از این خدمت الزامی است.

4- پس از تکمیل مدارک و بررسی اولیه تقاضای شرکت توسط معاونت علمی و فناوری، نامه‌ای حاوی اطلاعات مکانی شرکت به شهرداری منطقه مربوطه ارسال خواهد شد و ارزیابی اصلی توسط شهرداری منطقه صورت خواهد گرفت.

بدین منظور شرکت های خلاق که مطابق با ضوابط عمومی خدمت واجد شرایط می باشند، می توانند با تماس با دبیرخانه با شماره 02183532474 درخواست خود را به کارشناس مرتبط ارائه نمایند.

مراحل درخواست استقرار در منازل مسکونی شهر تهران

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.